SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kia 2.9 dizell
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Kia Carnival
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
2003
ID e produktit :
126096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kia carnival gjip familjar me 6 ulse e vitit 2003 2.9 dizell me hargjime shum t vogla e

Bejm ndrrim edhe me bmw 530d 2003 shtojm pare

rujtunPostuar nëpërmjet celularit.

KERKOJM FALJE KEM GABUAR NE NUMER GJITH ASHTU I KERKOJM FALJE ZOTNIS SE NUMRITNUMRI YN ESHTE KY +377-45-642-151
Informata rreth publikuesit
Lum
Gjilan
+37745645151
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »