SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra Kabriolet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
103
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
126107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Astra,posedon serviset e rregullt,eshte e ardhur prej Zvicrres,200 PS fuqi e motorit,per me shum informata kontaktoni ne nr e Tel:044 289 862Postuar nëpërmjet celularit.hi
Informata rreth publikuesit
Hasan
Rahovec
044 289862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »