SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyundai trajet 2.0-004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Hyundai Trajet
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
126112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes hyundai trajet 2.0 viti i prodhimit ne fund te 2004
Informata rreth publikuesit
Etnik
Kamnica, Poland
ne qender [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »