SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
atv
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
1998
ID e produktit :
126113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qlirimtar
Prishtinë
044503569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »