SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
212.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
126115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDES E KLAS 212-220 CDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2009 NE GJENDJE GJITHQKA TE RREGULLT, SI PER NGA MOTORRI ,PAMJA E JASHTME DHE INTERIERI.
ESHTE I DOGANAUR DIZEL, QMIMI ME MARRVESHJE PRESIM BLERS SERIOZ.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »