SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 tdi S line automatik tiptronik 7 shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
126117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 tdi 2006 automatik tiptronik 7 shpejtsi posedon drita senon big senon dvd tempomat S line

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Klinë
049447361
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »