SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E90 320d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW E90 320d 163PS, ne gjendje shum te mir.
E ardhur para nje viti e gjysem prej CH e doganuar vet, serviset i ka te gjitha te rregullta, nuk ka nevoj per asnje sen me intervenu servisi i fundit eshte i bera para nje muaji.
Sensor shiut ne xham te par, park sensor mbrapa,
Bord compjuter, tempo mat multifukcion ne timon, gomat i ka 4 te reja etj..

per info tjera ne tel..
Informata rreth publikuesit
Dibran
Prizren
044305136
Fsh. Korishë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »