SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,358
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
126129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Llaguna viti 2002 disell 1.9 ne gjendje perfekte pa as ni problem ma te voglin.Postuar nëpërmjet celularit. Me biber sevisi rexhistrim deri me 01.07.2017 sidhe me servise te kryme goma te reja .BOJ NDRRIM
Informata rreth publikuesit
Kreshi Linda
Burim
045/416/326
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »