SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 190 diesel
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
ID e produktit :
126139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi 190 diesel viti prodhimit 1990 ne gjendje shum te mir guma te reja regjistrim deri ne dhjetor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besian
Rahovec
045 517 469
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »