SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 2001 tdi i e kuqe 4 motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
126142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasati 2001 tdi i e kuqe 4 motion

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpendim
Dragash
044 168 296
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »