SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiter
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
245,543
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
1990
ID e produktit :
126146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vectra 2.0 benzin plun ne gjendje shum te mir viti 1990

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Mulhouse, France
044166016
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »