SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 100
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Audi 100
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
126154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi 100,C4 viti i prodhimit 1992, i regjistruar ne RKS, nafte-plin ne gjendje te rregullt teknike, qmimi 1000 dhe mundesi perkthimi menjeher ye interesuarit mund te kontaktojn ne 044-373-453 ose 049-938-403

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elina
044/373/453
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »