SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
Iveco
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
126179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iveco Stralis 2006540

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilirian
+37744806999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »