SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kros 125 cc
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '17
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,100
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2004
ID e produktit :
126200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes krosin 125cc i ardhur nga gjermania. Viti 2004 Por esht me defekt . Per ma shum info ntel 044-590-334 ose viber +37744590334 ju mir pres blers serios..Postuar nëpërmjet celularit..
Informata rreth publikuesit
Burim
Gjilan
044590334
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »