SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 cabrio 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
126201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 cabrio 2.0 benzin+gas eshte ne gjendje shume te mir nuk ka nevoj per investim per me shume 044662299

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edonis
044662299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »