SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iveko ose Ndrrohet
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Iveco Eurostar
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
1998
ID e produktit :
126209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iveko ne gjendje super te mir, baj edhe ndrrime per me shum info kotaktoni ne kta nr.Viber+38649225170 044387312
Informata rreth publikuesit
Deliu
Prishtinë
049237454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »