SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Beetle 1.9 TDI 2003 Nderrim i Mundeshem
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
126217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Beetle (Buba)
1.9 TDI Diesel
2003
Nderrim i mundeshem
+37744493684Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Betim
Lipjan
044493684
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »