SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 330xd
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Lloji :
BMW 330
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
126218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 330 viti 2002 opsioni x drive elektronike kudo sensor etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Los Angeles, California
+355699418864
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »