SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
cadillac
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Cadillac Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1981
ID e produktit :
126228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
cadillac devill

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gomisteri
Ishull-Shëngjin, Lezhë, Albania
0682413272
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »