SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat cc 2.0 tdi dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:10
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,222
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
126231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 2.0 tdi dsg isapo doganuar i regjistruar me rksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjilan
044 700 245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »