SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes peugeot 307 2005
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
126243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES Peugeot 307 2.0 HDI 2005 80 KW (109PS) ME LIBER SERVISIT...


Vetura posedon:
-Fellne alumini me goma te reja.
-Klimatronik
-4X Gjamat elektronik
-Pasqyret mbyllen automatikisht
-Radio cd me pulla ne timon
-Timon servo
-Air bag
-Board computer
-Rexhistrim deri ne prill 2017
Kontakt ne numrat:049-491-150 044-933-419 049533088 (Viber)
Bejm ndrrim me ndonje vetur me te Vogel
Informata rreth publikuesit
naim
Mitrovicë
049533088
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »