SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motokros
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Derbi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,617
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2002
ID e produktit :
126262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes motorrin 50cc ka pak problem me shpecit nuk i pnojn te gjitha i punojn vetem 2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almîř
Bellobrad
049328274
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »