SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 3.0 TDI S-line Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
126266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Audi A5 Quattro
3.0 TDI S-line
Manuel 6 Shpejtesi
Klim-tronic
Karriga me Dirigjim
Lekur
Ulese me nxemje
Abs
Esp
Senzora Shiu
Airbag
Cd-player +SD
Navigacion
Day Light
Board Computer
Led Para
Xenon - Bi Xenon
Dirigjime ne Timon
Tempomat
Sistem Auto ndezje
Goma dhe Fellne te mira per Audi
Viti 2007
Ndertimi : 3 Dyer
Ulese : 4
Ngjyra : Bardhe Metalike
CCM : 2993
Vetura posedon 1 qelesa
Km : 140.000
Vetura Eshte me Dogan nga Zvicra
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »