SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ml 350
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2006
ID e produktit :
126275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes ml 350 benzin 2006 rks 7 muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
049366667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »