SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opell vectra 1992
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
126302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell vectra 92 2,0 benzin ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erfan
Prishtinë
049502815
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »