SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Astra 1.9 CDTI Dizell 2005
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Astra 1.9 CDTI.
Vitit i prodhimit eshte 2005. Ka KM 144.000.
Me te gjitha serviset e kryera.
6 shpejtesi
Rrypin dhembzor me llagera dhe pumpen e ujit te nderruar, granen e re, etj, etj..
Me dogane.
Cmimi 4200 EURO pak i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »