SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo dizel 1.6 me tabelar rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:02
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
126330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo dizel 1.6 me tabela rks dhe rexhistrim ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 23.11.2010....Teli:........044-900-006....045-586-151...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »