SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3C
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
126337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 3C viti 2005 regjistrim der ne dhjetor ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon S
Suharekë
049702007
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »