SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford focus 1.8 dizel i SAPOARDHUR
Çmimi :
€1,799.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
126350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford focus 1.8 TDDI i sapoardhur posedon abs esp klimatronic kuk terheqese goma te reja frena te reja gjitha serviset e kryera me.hargjime shum te vogla ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gilan
045 676 921
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »