SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 270 automatik viti 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:07
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
126368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Mercedes ML 270 dizel 2.7 CDI, viti i prodhimit 2001 , Automatik tiptronik , Posedon : Klim , novigacion , kamar mrapa , panoram , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , interjer te lekures , karrigat me nxemje , goma te reja , fellne te aluminit , kilometra 208000 , i regjistruar ne rks deri me 01/03/2017 , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »