SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,135
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
126369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy 1.9 tdi pa dogan prej suedis pa dogan i sa po ardhun 208mi KLM me liber 2elsa info 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Vushtrri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »