SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Polo 1.4tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
126390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Polo 1.4tdi Dizell viti prodhimit 2007I Ardhur nga Gjermania Pa Doganë ngjendje shum tmirë. Per mëshum Info Kontakto Viber :049 136512 ose Nr tel: 044725997

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Fushë Kosovë
044725997
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »