SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda custum 125
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1994
ID e produktit :
126412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda Custum 125 13'000km 1994 Harxhimet 2.5 litra/100 ** me kontroll teknik te krym ne zvicer ** Paisjet e ndrum: - sixhirt + dhamzort - gomat e reja para dhe mbrapa - kandilet (shfejcicat) Me motor-in vin: - Kapuci - Saniki moto-it Motori nuk ka dogan veetem sa ka ardh nga zvicrra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Viti
045225121
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »