SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
126436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e tipit Golf 4 ngjyr te hirt metalike.
Vetura eshte 1.9 TD me I tkuqe ne gjendje te rregullt teknike viti i prodhimit 2001 e rujtur si dhe interierin e paster ,eshte vetur familjare per dokumenta garantoj.

passat,audi,bmw,mercedes,golf
Informata rreth publikuesit
Burhan
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »