SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 7 1.6 tdi
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
126449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 7 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rion
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »