SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes GLK 220 cdi
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2011
ID e produktit :
126450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes GLK 220 cdi 4matik. Vetura është në gjendje perfekte si estetike dhe optike. Viti i pridhimit ne dhjetor 2010 të gjitha serviset e kryera dhe me libër servisi .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044183192
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »