SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KTM sxf 350
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
70
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
2012
ID e produktit :
126454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ktm sxf 350 Gjindet ne ch per momentin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arian
Ferizaj
045369628
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »