SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE 1.9 DIESEL
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
126457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina e sapoardhur nga gjermania, ne gjendje teknike dhe optike shum te mir, Radio Cd, Klima, Goma me Fellne, Ulset gjysem lkur, Makina para se me ardh esht servisu ne Servis gjerman me rryp motorri, vaj dhe pump te ujt te re (TÜV/AU).
Per informata tjera kontaktoni ne : 0049 163 7020677 (viber ose whatsup)
Cmimi me Marrveshje.
Informata rreth publikuesit
Sinan
Pejë
00491637020677
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »