SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Vectra
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
260
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
126464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vektra 1998. Motor 1.8 BenzineFull Option Per detaje kontakto 044146565

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044297793
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »