SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Suzuki 350
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,999
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1999
ID e produktit :
126466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorr krosi SUZUKI 350 ne gjendje shum te mir teknike per meshum mund te kontaktoni ne numrin 044-855-777 edhe mund ta provoni motorrin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Gjakovë
044-855-777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »