SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi(xhip) me 7 ulse
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
126479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mitsubish pajero me 7 ulse i paregjistruar i qlajmruar ne gjendje perfekte goma te reja xhama elektronik 4x4 i saposervisum me liber servisi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prizren
(049 817847)
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »