SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw pasat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2007
ID e produktit :
126510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura pasat 3c ne gjendje shum te mir, per me shum kontaktoni 044164573, 049164573 (viber) Burimi Podujev
Informata rreth publikuesit
Liridon
044877387. 044208937
Podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »