SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota yaris viti 2012 ndrrohet me audi a4 2008-2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Lloji :
Toyota Yaris
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
1.33
Viti :
2012
ID e produktit :
126519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet me audi a4 viti duhet te jet 2008-2009 vetura toyota yaris viti 2012 e regjistruar per her te par 2013 abs airbeg navi te madh clim tronic camer mbrapa etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdullah
Skënderaj
049131789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »