SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
126548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3.0 v6 dizel quatro viti 2005AutomaticShpejtsit i ka n timonLikurSenzora parkimiDritat bi xenon Osht gjendje shum t mir i ka gjith servisat e krymBej ndrrim me golf 6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Cyril, Alabama
045512060
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »