SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 2.0
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
126549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen audi 2.0 diesel viti i prodhimit 2008 i ardhur nga zvicrra i rigjistruar qe 8 muaj ne kosove per her te par nga un pronari vetura asht ne gjendeje shum te mir vetura posedon te gjitha opsionet qe i duhen nje veture per ma shume informata kontaktoni ne ket numer 049356299 ose 045424303
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
045424303
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »