SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf 4 1.9tdi Automatik
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
126558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf4 1.9tdi te thjesht automatik ne gjendje te mir teknike
Ne dhjetor i eshte bere servisi komplet vetures ne vlere prej500E
Regjistrimi i ka skaduar ket muaj
Informata rreth publikuesit
Lendrit
Prishtinë
045 674 374
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »