SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 dizel 1.6 me tabela rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:24
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
101,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
126559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 dizel 1.6 me tabela rks dhe rexhistrim ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht viti 31.12.2012....Teli:......044-900-006...045-586-151....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fita
Vushtrri
044 900006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »