SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Metcedes 190
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
126571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
045405829 viber +38649883578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »