SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 2 diesel
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
126580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 - 12 muj regjistrim Golfi ka te gjitha serviset e kryme Ule filtera korp drug llager llamell krejt t reja ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Vushtrri
049333395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »