SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 M5OD XDRIVE NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
0.10
ID e produktit :
126587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kuqe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur dhe alcantara , ulset sport ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory ,
i hapur lart SHIBER , KAMERAT 360 shkalle , navigacion GPS TV HD ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
dritat LED para dhe mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
projtektorin (heads up display) , senzorat e tejkalimit ne pasqyre ,
hapet dhe mbyllet me gisht, zerimin HARMAN/KARDON , tempomat ,
bordkompjuter , vet parkim ( PARKASIST) , radio CD USB , esp , abs ,
airbag , fellne . etj FULL OPSIONE M-POWER 50DPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-m5od-xdrive-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »